Ароматні “Цукрові булочки у вершковому маслі” такі ще в садку смакувала з молоком.

СКЛАДОВІ:

● Борошно пшеничне – 300 г
● Цукор – 70 г
● Масло вершкове – 68 г
● Сіль – 1 щіпка
● Дріжджі – 7,5 г
● Молоко – 130 мл
● Яйце куряче – 1 шт.
● Олія – ​​68 г

Приготування:

Пресовані дріжджі розвести в невеликій кількості води, молоко (60-70% від загальної кількості) підігріти до 35-40 градусів, змішати з дріжджами, всипати частину просіяного борошна і перемішати до отримання однорідності.

Пріпиліть поверхню опари борошном, посуд накрити кришкою і залишити в теплому місці на три години. Температура не повинна перевищувати 30 градусів. В іншому молоці розчинити сіль і цукор, додати яйця і змішати все з готовою опарою, потім всипати залишки борошна. У самому фіналі замісу додати олію і замісити м’яке атласне тісто. Його температура – 28-30 градусів. Тісто закрити чистою тканиною (кришкою) і залишити для бродіння на 2 години.

За цей час тісто необхідно кілька разів обім’яти, щоб «вигнати» вуглекислий газ. Це важливо зробити, якщо треба на виході мати випічку з красивим пористим м’якушем. З готового тіста скачати «домашні» кульки, або спіральки, це вже на ваш вибір.

Деко щедро змастити маслом. Підготовлені булочки спочатку вмочити в розтоплене вершкове масло, потім – в цукор. Розкласти на деку – відстань 8-10 см – і залишити на 30-40 хвилин на наростання. По технологічним вимогам випікати булочки слід при температурі 230-240 градусів 5 хвилин. Однак в домашніх умовах ці параметри дещо інші. І температура повинна виставлятися нижче, і час випічки має трохи збільшитися.

Готові булочки накрити чистим рушником – після духовки їм необхідно «відпочити». 

Всього вам самого смачного!

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися