Банановий торт з печива без випічки


.
Цей торт готується простіше, ніж попередній шоколадний. Тут крем робиться сметанний, з додаванням банана. Печиво також береться пісочне, яке добре ламається і кришиться. Прикрасити такий торт з печива можна будь-якими фруктами або ягодами по сезону.

Складові:

  • пісочне печиво – 600 кг
  • сметана – 1 л
  • цукор – 6 ст. л.
  • банан – 1 шт.

Прикраса торта на Ваш вибір: тертий шоколад, фрукти, горіхи.

Торт з печива з банановим кремом: спосіб приготування.

Банан порізати на шматочки. У миску налийте сметану, в неї додайте порізаний банан і насипте цукор. Все добре перемішайте. Це і буде крем.

Печиво поламайте на шматочки. Не обов’язково дрібні, печиво добре розмокне і буде добре різатися.

Візьміть велику миску, в якій будете збирати торт. Застелите миску харчовою плівкою. Це потрібно для того, що потім легко торт витягти.

Торт збираємо шарами. Перший шар – сметана з бананом. Другий шар – печиво. Просвіти між шматочками печива закрийте крихтою. Потім знову шар сметани, після нього – шар печива. Так викладайте, поки не закінчиться сметана. Сметана – останній шар.

Накрийте торт харчовою плівкою і рукою утрамбувати, щоб він був щільний. Поставте миску в холодильник на 2 години.

Через 2 години дістаньте застиглий торт, зніміть плівку зверху. Накрийте торт тарілкою, в якій він буде подаватися до столу. Переверніть тарілку з мискою. Миску акуратно зніміть, плівку приберіть.

Справа залишилася прикрасити торт! Можна прикрасити його за допомогою шоколадної крихти і будь-яких фруктів або ягід. Також можна використовувати подрібнені горіхи. Краса і смакота!

Смачного!

 

11 Поділись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
11 Поділись
Поділитися11