Банан в шоколаді десерт. Як приготувати швидкий десерт з баном і шоколадом.

Бувають моменти, коли зовсім не має часу щось приготувати на десерт, дитині, чи друзі вже на порозі, а у вас ще нічого не має приготованого. Хочу вам запропонувати швидкий десерт з бананів. Десерт буде ситним і калорійним, тому будьте обережні, якщо ви слідкуєте за фігурою.

Що нам потрібно ?

  • шоколад – 100 грам
  • кокосова стружка – 50 грам
  • банан – з шт
  • грецькі горіхи

 

Рецепт десерту з шоколаду, бананів і горіхів

 

  1. Все готується дуже просто. Банани чистимо і розрізаємо на куски по 3 см. Грецькі горіхи дрібно ріжемо, або дрібнимо в комбайні.
  2. Шоколад топимо на паровій бані.
  3. Тепер кусочки банана нанизуємо на палички, або спажки, обмакуємо спочатку в шоколаді, а потім вже  в кокосі, або подрібненому грецькому горісі.( я роблю поливину в горісі, а другу половину в кокосовій стружці.
  4. Після цього приготовлений десерт ставимо в холодильник на 30 хв., щоб шоколад застив.

Смачного!

 

 

 

29 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
29 Поділись
Поділитися29