Бісквітний рулет з сиром

Знайшла в інтернеті простенький, але смачний рецепт рулета, який здивував мене, готується дуже швидко та просто.  Автор п. Любаня


Приготувати начинки:

– сирна: перемолоти сир (0.5 кг), перетерти жовтки (2 шт.) з цукром до біла (130 г), ваніль, якщо сир пісний, рідкий – 1 ст. ложка кукурудзяного крохмалю без верху (у мене був домашній, хороший сир, крохмаль не давала)
– макова: сухий мак (100 г) перемолоти в блендері, цукор (80 г), білок (1 шт.), молоко (1 ст.ложка). Можна використати готову макову масу.

Бісквіт:
4 цільні яйця збити з 4 ст.ложками цукру до білої, густої маси. В кінці ддодати 4 ст.ложки борошна, акуратно перемішати .

Формування рулетів
На пергаментний папір помістити сирну масу тонким шаром. На нього – точково макову масу. Зверху вилити бісквіт і зразу випікати при 180 град. до готовності бісквіту. Спечений гарячий бісквіт перекинути, забрати пергамент, зразу скрутити рулетом.
Замість сирної маси можна використати терті яблука з цукром, це теж смачно і ще дуже швидко.

Смачного!                                                                                                        

4 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
4 Поділись
Поділитися4