Вечірній салат для спалювання жиру: для тих, хто планує схуднути

Вечірній салат для спалювання жиру містить багато білка і мінімум вуглеводів. Але, природно, саме по собі схуднення не відбувається. Намагайтеся стежити за своїм раціоном: вуглеводи вживайте в першій половині дня, а білки – в другій половині дня. І, звичайно, обов’язкове фізичне навантаження.

склад продуктів

  • одна банка консервованого тунця (у власному соку);
  • один стиглий грейпфрут;
  • один свіжий огірок;
  • половинка червоної цибулі;
  • листя зеленого салату.

Вечірній салат для спалювання жиру: покроковий процес приготування

   1. З консервованого у власному соку тунця зливаємо всю рідину, а рибу перекладаємо в миску. Розминаємо тунець виделкою.

   2. Свіжий огірок промиваємо, відрізаємо кінчики, розрізаємо вздовж на чотири частини. Потім шаткуємо тонкими чверть кільцями, перекладаємо в миску з тунцем.

   3. Головку червоного ріпчастої цибулі очищаємо від лушпиння, розрізаємо навпіл.

   4. Половинку цибулини нарізаємо тонкими чверть кільцями, відправляємо в салат.

   5. А тепер займемося грейпфрутом. Розрізаємо його навпіл (поперек), проходимся ножем біля кожної часточки, відсуваючи перегородки. Потім чайною ложкою дістаємо половинки часточок і викладаємо їх в салат.

   6. Весь сік, який залишився в грейпфруті, видавлюємо теж в салат – це і буде нашою заправкою. Все те ж саме проробляємо з другою половинкою фрукта.

   7. Половину пучка листя зеленого салату промиваємо і рвемо руками на шматочки середнього розміру. Викладаємо їх до решти інгредієнтів.

   8. Ретельно перемішуємо всі продукти: і салат можна подавати на стіл.

Смачного!

41 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
41 Поділись
Поділитися41