Високий бісквіт для тортів на плиті

Бісквіт для цього торта я печу на плиті в каструлі. Духовка у мене працює, але «каструльний» варіант люблю, тому що не буває з ним проблем.


продукти:

для тіста:

  • яйця 12 шт.
  • цукор 2 склянки
  • борошно 2 склянки
  • цукор ванільний 1-2 ч. ложки

для просочення:

  • вода 1/2 склянки
  • цукор 2 ст. ложки
  • коньяк 1 ст. ложка

Як приготувати бісквіт на плиті:

1 У тісто для нашого бісквіта потрібно багато яєць, які необхідно добре збити міксером. Коли маса збільшиться в два рази, поступово всипати цукор. Збивати міксером масу, поки не розчиниться цукор.

2 Потім, знизивши швидкість міксера до мінімуму, поступово висипати борошно. Маленькими порціями підсипати борошно, поки тісто не прийме потрібну консистенцію. Дно алюмінієвої каструлі застелити пергаментним папером, а кришку замотати в рушник. Жиру для змазування каструлі не використовувати.

3 Вилити тісто в каструлю і поставити на плиту. На вогонь відразу ставити не можна! Необхідно використовувати чавунну сковороду або залізний лист під каструлю, щоб не було відразу великого перепаду температури.

4 Каструлю щільно закрити кришкою в рушник і поставити на піч. За час приготування бісквіта можна відкривати кришку каструлі. Випікати корж 45-60 хвилин на дуже повільному вогні.

5 Коли піде аромат випічки, можна перевірити бісквіт на готовність сірником. Якщо тісто не налипає, можна каструлю знімати з вогню. Акуратно перевернути каструлю на стіл, щоб бісквіт вийшов. Можна ножем провести по стінках каструльки, щоб допомогти коржу від’єднатися.

6 Високий бісквіт для тортів на плиті розрізати на 3 частини по горизонталі і змастити улюбленим кремом. Щоб коржі були трохи мокрими, використовувати просочення з цукрового сиропу і коньяку.

Смачного!

76 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
76 Поділись
Поділитися76