Все життя при смаженні риби наливала олію в сковороду і смажила-свекруха навчила, як робити правильно. Ділюся пародами свекрухи.

У нашій родині смажена рибка є однією з улюблених страв. Завжди смажила рибу так, як вчила раніше мене мама. Нагрівала сковороду, наливала в неї олію, викладала рибу і смажила. Ніколи не замислювалася навіть над цим.

Одного разу свекруха побачивши, як я готую на вечерю рибу, поділилася зі мною тонкощами приготування смачної і апетитної смаженої риби.

1. Чистимо рибу, видаляємо нутрощі.

2. Нарізаємо шматками, робимо кілька діагональних надрізів. Це робиться для того, що розм’якшилися кісточки при смаженні.

3. Щоб позбавити рибу від запаху і зробити м’ясо пружним рекомендується до спецій додати сік лимона.

4. Натираємо рибу спеціями і промокаємо паперовим рушником вологу. Якщо зайву вологу не прибрати, то риба при смаженні може розвалитися.

5. Велику рибу солимо перед паніруванням. Щоб посолити дрібну рибу, потрібно додати сіль безпосередньо в паніровці.

6. Панірування краще зробити з борошна і панірувальних сухарів, в пропорції 1: 1.

7. Смажити рибу треба тільки в товстостінній сковороді.

8. Спочатку нагріваємо олію до шкварчання, потім викладаємо рибу. Якщо цього не зробити, то риба може перетворитися в кашу.

Ось напевно і все. Розкажіть свої секрети приготування смачної смаженої рибки.

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися