Відбивні з фаршу на сковороді – повірте, на смак ви їх не відрізните від справжніх!

 
Хочу запропонувати рецепт відбивних, але з фаршу. Повірте, на смак відбивні з фаршу на сковороді не відрізнити від справжньої. Якщо у вас немає м’яса або відбивати не хочеться, пропоную скористатися моїм рецептом.

 
Складові:

  • фарш будь який
  • сіль перець
  • олія для смаження

Для панірування:

  • яйця
  • мука

Кількість інгредієнтів визначається за бажанням

Приготування:

Дуже важливо що б фарш був не рідким. У фарш додати сіль і перець. Нічого більше давати не треба, а то буде смак котлет. З фаршу зробити кульки.

М’ясні кульки в долоні, змочені водою, або на дошці розплющені в коржі товщиною не менше 0.5 см. Надати їм форму відбивних.

У невеликій ємності або мисці збити яйця. В іншу миску насипати борошно. Обережно пальцями обох рук взяти відбивну і запанірувати в борошні а потім вмочити в яйця. Смажити на олії.

Якщо вони під час панірування будуть рватися, нічого страшного, на сковорідці при обсмажуванні вони перетворяться в справжні міцні відбивні.

Обіцяю, коли ваші близькі або гості будуть їх їсти, вони ніколи не здогадаються, що вони зроблені з фаршу.

Смачного!

253 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
253 Поділись
Поділитися253