Від господині п.Люби “Маково-пісочний” пляцок.

Форма 20*30 см (з високими бортами)

Тісто:
Збити масло (100 г) з пудрою (70 г), поступово ввести жовтки (3 шт.). Ввести борошно (170 г) з порошком для печива (6 г), вручну швидко замісити тісто.

Форму простелити пергаментом. На нього розмістити тісто. Помістити на пів години в холодильник.

На тісто помістити макову начинку, розрівняти, зверху вилити сметанну масу, розрівняти.

Пекти при 170 град. (без конвекції!!!) до зарум”янення верха. Точний (і навіть приблизний) час для кожної духовки свій! Пильнуйте!

Макова начинка
Мак (350 г) помолоти. Молоко (0,7 л), цукор (150 г), масло (100 г) – довести до кипіння, зняти з вогню, зразу ввести мак, перемішати. Накрити кришкою і залишити остигати. В холодне додати жовтки (3 штуки), терті очищені яблука (2 штуки, великі, не відтискати ), манку (30 г), пудинговий порошок (20 г, пів пачки стандартної, можна замінити на кукурудзяний крохмаль. така ж кількість). В кінці збити 3 білки з 50 г цукру. Додати в кілька прийомів до макової маси, акуратно вимішуючи вручну.

Сметанна маса
Сметана (300 мл, 22%), цукор (70 г), яйце (1 шт.), 1 ст.ложка кукурудзяного крохмалю, або пудингового порошку.

Повністю охолоджений пляцок полити помадкою: довести до кипіння 50 мл вершків (30% і вище) з 50 г масла. Забрати з вогню, ввести подріблений чорний шоколад (100г). Вимішати до однорідності і зразу нанести на поверхню, розрівняти лопаткою.

Примітка: верхній сметанний прошарок тонкий, але він необхідний, бо дає залишатися маковому прошарку соковитим, це важливо!

Смачного! джерело

0 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися