Гороховий суп рецепт, що нагадує смак дитинства.

Горохова зупа, так ми її називали в дитинстві, запам’яталася мені ще з тих часів, коли я ще був дуже малим. Цей смак і аромат для мене слугує навіюванням позитивних емоцій, пов’язаних з дитинством. Рецепт горохового супу на свиних ребрах, чи не один з найкращих рецептів перших страв. І якщо у вас виникає запитання, що приготувати на першу страву ? Як приготувати гороховий суп ? Моя вам дружня порада, готуйте цей гороховий супчик за моїм рецептом. Кожна господиня повинна пам’ятати, що перед готування будь якої страви з гороху, потрібно горох замочити у воді на кілька годин, тоді все получиться. Давайте приготуємо цю чудову першу страву.

Що нам потрібно для приготування супу :

  • Ребра свинні – 600 гр.
  • Морква – 2 невеликі шт.
  • Цибуля – 2шт.
  • Картопля – 5 шт.
  • Сіль та мелений перець
  • Горошок душистий – 3 шт
  • Лавровий листок – 1 шт
  • Грінки
  • Зелень (за бажанням)

Рецепт горохового супу

 

 

  1. Спершу ми замочуємо горох, на декілька годин.

2. Дальше нам потрібно помити ребра, і нарізати їх поздовж.

3. Нарізаємо картоплю.4. У каструлю набираємо води, і кладемо туди ребра. Після того як вони закиплять, потрібно шумувати, збирати піну. Варимо ребра приблизно хвилин 25.

5. Через 25 хв. кладемо до бульйону моркву котру четвертуємо,картоплю, цибулю розрізану навпіл, лавровий листок та горох (котрий ми попередньо замочили), варити потрібно 35 – 40 хв.

6. Тим часом, поки вариться горох, ми тремо на терці  почищену моркву, дрібно нарізаємо цибулю і обжарюємо на олії.

7. Висипаємо все в бульйон і перемішуємо. Варимо на маленькому огні 15 – 20 хв.

8. Гороховий суп готовий. Наливаємо у тарілки, прикрашаємо зеленю та ставимо грінки.

Смачного!

29 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
29 Поділись
Поділитися29