Готуємо домашню ковбасу в звичайному пакеті без спеціального обладнання

Домашня ковбаса не йде ні в яке порівняння з більшістю магазинних сортів. Хоча б тому, що робиться вона тільки зі свіжого м’яса без зайвих жирових вкраплень і смакових добавок. Та й процес приготування ковбаси досить простий і не вимагає спеціального устаткування: ми зробимо її в звичайному пакеті.

Підготовчу роботу має сенс зробити з вечора. Для приготування домашньої ковбаси фарш краще не перемелювати на м’ясорубці, а дрібно нарізати м’ясо ножем на тонкі смужки, щоб отримати більш смачну і цікаву структуру ковбаси. Цього разу для приготування ми використовували свинину. Нарізані смужки переносимо на робочу поверхню і як слід подрібнюємо ножем.

Тепер отриманий фарш потрібно відбити вручну, це порушить структуру м’яса і надалі допоможе сформувати саму ковбасу. Спеції для домашньої ковбаси беріть абсолютно будь-які на ваш смак.

Критично важливі лише такі пропорції: на кіло фаршу додається 20 грамів солі (10 нитритной, стільки ж звичайної) і 80 грамів крижаної води. Після вимішування фаршу загортаємо м’ясо в пакет для запікання дуже щільно, без зайвих пустот. Обертаємо в кілька шарів і обв’язуємо мотузкою – нам обов’язково потрібно забезпечити герметичність упаковки, щоб всередину не потрапила вода.

Тепер кладемо в наповнену холодною водою каструлю і нагріваємо повільно, на мінімальному вогні. Цей процес займе півтори години, нагрівати потрібно до 80 градусів. Тут краще буде скористатися кухонним термометром. Потім ковбасу потрібно різко охолодити в крижаній воді і вона готова.

0 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися