Готуємо сир «Фета»: дуже просто, смачно і корисно!

Складові:

  • молоко – 1 літр
  • сіль

приготування:

  1. Даємо молоку трохи прокиснути при кімнатній температурі.

  2. Наливаємо скисле молоко в каструлю і ставимо в холодну духовку, включаємо температуру на 180º С на 1 годину (разом з нагріванням). Молоко не повинно закипіти, якщо це станеться, зменшуємо вогонь. Коли почне відділятися сироватка внизу, а верх ущільнився і з’явиться тріщини, відкидаємо на друшляк з марлею, намагаючись поменше ламати структуру.

  3. Ставимо друшляк під нахил, звільнивши трохи збоку дірочки, щоб сироватка добре стікала. 15 хвилин даємо стекти сироватці, що не вичавлюємо.

  4. Форму застилає плівкою. Сир просолюємо в друшляку (не розмішуючи!), Перевертаємо в форму солоною стороною вниз, ще раз солимо досить багато.

  5. Вирівнюємо масу, сильно притиснувши товкачем по всій поверхні, пресуючи, але не залишаючи під пресом, а просто Придавлюємо в формі, спресовувати масу, щоб все поєдналося в один пласт без пустот і нерівностей. Не використовуйте дерев’яну товкучку, щоб не з’явився сторонній запах.

  6. Сироватку зливати не потрібно.

  7. Ми залишаємо масу остигати при кімнатній температурі. Потім досолюємо при необхідності. Смак повинен бути сильно солоний. Потім прибираємо в холодильник. На наступний день сир готовий.

Смачного!

67 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
67 Поділись
Поділитися67