Грибна підлива. Як приготувати смачну підливу з грибів .

Сьогодні готуватимемо підливу з грибів. Цей рецепт актуальний в дану пору року, тому що зараз сезон грибів. Універсальність цього рецепту полягає в тому, що можна використовувати будь які гриби, в моєму випадку це маслюки. Гриби в сметані, це дуже смачно. Також підлива з свіжих грибів смакує з картоплею, гречко чи макаронами, інколи я її готую до вареників. Найкраща і найсмачніша з насиченим смаком є підлива з білих грибів, кожен гриб по своєму цікавий але бвлий гриб не замінимий.

Що нам знадобиться для приготування підливи:

  • Гриби – 700 гр.
  • Сметана – 5 ст. ложок
  • Лавровий листок – 1 шт.
  • Душистий перець – 2 шт.
  • Сіль і перець за смаком
  • Цибуля – 5 шт
  • Олія – 2 ст. ложки 
  • Масло – 30 гр.
  • Мука – 2 ст. ложки.

Рецепт підливи з свіжих грибів

 

  1. Гриби миємо, чистимо і нарізаємо на дрібні кусочки.

 

2. У каструлю переміщаємо наші нарізані гриби, заливаємо водою і варимо 15 хв. після цього гриби проціджуємо ( це потрібно для того, щоб із грибів вийшли усі шкідливі речовини, тому що гриб це губка, котра впитує в себе все, таким чином вода витягає все погане із гриба).

2. Тепер ми промиваємо наші гриби і знову поміщаємо у каструлю та варимо протягом 1 години на повільному огні, але потрібно слідкувати, щоб вода не викіпила, тому що цей відвар слугуватиме основою нашої підливи.

3. Поки гриби варяться, ми тушкуємо цибулю. Нарізаємо почищену цибулю на кубики і переставляємо у каструлю, в якій і готуватимемо підливу, додаємо олію і декілька грам води. Тушкувати потрібно на малому огні, щоб вона не пригоріла, час від часу помішувати.
4. Коли гриби відваряться, переливаємо їх разом з відваром до тушкованої цибульки, додаємо перець, лавровий листок і сіль, варимо все 15 хв. на повільному огні.

5. Поки гриби з цибулькою булькають нам потрібно потомити муку. Висипаємо на сковорідку муку та постійно перемішуємо на малому огні, до золотистого кольору.

6. Тепер переміщаємо муку до підливи і добряче перемішуємо, щоб не утворилися комочки, варимо 5 хв.

7. Настав час сметани, до підливи виливаємо сметану, кидаємо масло, по смаку досолюємо, злегка перчимо і даємо ще покипіти 10 – 15 хв.

8. Піблива з маслюків готова! Можна використати опеньки, тоді буде підлива з опеньок, або лисички, одним словом будь які гриби , але їстівні ))..

Смачного!

101 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
101 Поділись
Поділитися101