Грибна юшка. Рецепт грибної юшки з білих грибів.

Що таке юшка з білих грибів? Якщо ви хоч одного разу побували у Карпатах, то ви повинні знати, що таке грибний суп з білих грибів, або як місцеві називають грибна юша. Для мене білий гриб, це найкращий гриб, який тільки може бути. Аромат, запах і смак більш не можливо з нічим порівняти. Білий гриб більш популярний у консервації, його ще порівнюють із м’ясом. Але і сушений білий гриб є буже смачним а будь яка страва приготовлена з цього гриба стає святковою. Одним із простих та смачних перших страв є  грибна юшка з сушених білих грибів,  котру можна приготувати дуже швидко.

Що нам потрібно для приготування грибної юшки з сушених грибів?

  • білі сушені гриби – 25-30 гр.
  • картопля – 5 шт.
  • цибуля – 1 шт.
  • чеснок – зубчик
  • лавровий листок – 1 шт.
  • душистий перець – 3 шт.
  • сіль – 1 чайна ложка
  • чорний мелений перець ( по смаку)

Рецепт приготування Карпатської грибної юшки.

  1. Білі сушені гриби дуже добре промити у воді. Помістити у посудину та залити теплою водою на 5 год. Особисто я ставлю на ніч.

2. Після чого гриби потрібно відварити протягом однієї години. Рідину що залишиться після варіння не виливати. Гриби наріжте соломкою, або на дрібні частинки.

3. У каструлю ставимо нарізану картоплю, чеснок, лавровий листок, душистий перець та цибулю.

4. Залийте все водою та поставте варитися на плиту.

5. Після того, як вода закипить додаємо гриби із юшкою, разом з якою вони варилися, та солимо.
6. Варити приблизно протягом  30 хв. -. поки не звариться картопля, тоді витягуємо нашу цибулю, вона вже свою функцію виконала.

7. Юшка з білих грибів готова.  Перчимо по смаку та насолоджуємося! Смачного.

 

83 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
83 Поділись
Поділитися83