Домашня шинка за 2 години: просто опускаємо заготовку в каструлю і чекаємо готовності.

Приготувати домашню шинку виключно з одного м’яса і без всяких непотрібних добавок набагато простіше, ніж багато хто вважає. Закуска робиться лише дві години, ніяких спеціальних форм і засобів теж не потрібно: опускаємо в каструлю вже заздалегідь замариновану заготовку і чекаємо готовності. На маринування заготовки потрібен час, зате вже готується шинка всього 2 години.

Для початку зробимо сам маринад. У глибокій мисці розводимо в 2 літрах холодної води 25 грамів морської солі і стільки ж солі нитритної. Тепер беремо звичайний шприц і закачуємо приблизно 100 міліллітров розсолу в кілограм м’яса. Тепер в маринад розчавлює ножем 4 зубчики часнику, додаємо 3 лаврових листки, перець горошком, столову ложку майорану.

Кладемо в нього м’ясо, накриваємо кришкою і залишаємо маринуватися, краще більше, ніж на одну добу. За цей час м’ясо в розсолі потрібно кілька разів перевернути. За великим рахунком, вся робота вже закінчена, залишився лише останній етап.

У глибоку каструлю наливаємо два літри холодної води, додаємо столову ложку солі і стільки ж майорану, кришимо три лаврових листки, кладемо пару горошин запашного перцю. Ставимо каструлю на плиту і доводимо до 90 градусів, кип’ятити не потрібно.

Замариноване м’ясо перев’язуємо дратвою і кладемо в гарячу воду.

Готуємо дві години при температурі в 84 градуси, краще буде скористатися кухонним термометром. Потім шинку залишиться тільки швидко остудити і можна пробувати.

Кілограма домашньої шинки вистачить як мінімум на два тижні. І звичайно, вийде вона набагато смачніше магазинної.

Смачного!

0 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися