Домашній плавлений сир за класичним рецептом.

Мені цікаво, скільки людей поділяють моє бачення здорового харчування, хоча б готувати розрекламовані продукти вдома, без додавання ароматизаторів та барвників. Тому два дні готувала масло, сьогодні готуватиму плавлений сир, тому що мої дітлахи дуже його полюбляють, а для дітей хочеться готувати все найкраще.

Що нам знадобиться:

 • Домашній сир – 500 гр.
 • Куряче яйце – 1 шт.
 • Сода – 1 ч.л.
 • Масло вершкове – 50 гр.
 • Сіль за смаком
 • Спеції ( за вашим бажанням) – у мене базилік 
Рецепт приготування плавленого сирка

 

 1. Почнемо готування нашого плавленого сиру із того, що домашній сир перетираємо через сито, або перемелюємо зручним для вас способом.
 2. Дальше нам потрібно до перемеленого сиру додати масло, соду, сіль та яйце.
 3. Каструлю із сумішшю сиру та спецій переставляємо на плиту, включаємо маленький вогонь та вимішуємо до однорідної сиркової маси, після чого додаємо спеції (у мене базилік, але я додала трошки, тому що базилік дуже ароматна спеція).
 4. Слід зауважити, що готувати потрібно на маленькому вогні, та увесь час помішувати. Мішаємо доти, поки сиркова маса не розплавиться і не появляться перші бульбашки, основне це не перетримати на плиті, тому що у нас вийде бринза.
 5. Як тільки  появляться перші бульбашки, одразу знімаємо із плити, перекладаємо у посудину і даємо охолонути. Наш плавлений сир готовий. Важливо запам’ятати, що безпосередньо на якість плавленого сиру впливає стан домашнього сиру, тому обирати потрібно пильно!

Смачного!

 

 

10 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
10 Поділись
Поділитися10