ДОМАШНІЙ РЕЦЕПТ ЕЛІТНОГО КOНЬЯКY

Для приготування нашого домашнього кoньяку нам знадобиться:

Дві столові ложки сушеної кори молодих пагонів дуба.

Одна столова ложка чорного чаю.

Три столові ложки цукру.

Одна чайна ложка соди харчової.

Вісім сухих суцвіть гвоздики. (Звичайна приправа).

 

Беремо бутель з горілкою або сaмoгоном, у кого що є, і всі наші підготовлені інгредієнти висипаємо в бутель. Можете для свого заспокоєння все це перемішати.

Бутель закриваємо герметично кришкою і ставимо в темне місце на два тижні.

У таких пропорціях наш домашній кoньяк буде мати насичений смак. Якщо вам не сподобається такий смак кoньяку, то ви можете додати дуба менше.

Зі свого досвіду скажу, що кора дуба буває різна, і я б навіть для першого випадку зменшив дозу кори в кoньяк. Це ви зможете обрати найбільш прийнятний для себе смак.

Ще можна чай брати не на вагу, а пакетований. В такому випадку на бутель гopілки або сaмогону вистачить два пакетики чаю.

Через два тижні ви проціджуєте ваш домашній кoньяк, і вже чистий кoньяк закочує кришкою. Якщо ви звичайно не збираєтеся вже пити.

Пити його можна вже відразу після відціджування, але я зазвичай закриваю кришками і ставлю на зберігання в темне прохолодне місце.

Якщо ви переживаєте що наш домашній кoньяк буде пахнути гopілкою або самoгоном, не переживайте. Я зазвичай використовую домашній сaмогон, люблю бути впевненим у своїй пpoдукції, і після двох тижнів відстою домашнього кoньяку я запаху не спостерігаю. А якщо ви робите запаси про запас, а не на зараз, то вам тим більше переживати не варто.

0 Поділись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися