Домашній смачний майонез “ПРОВАНСАЛЬ” приготовлений за допомогою блендера.

Готувала завжди за цим рецептом, і вам пропоную. Основним плюсом є смачний смак та можливість контролювати жирність за допомогою кількості олії. Він настільки смачний, що інколи намазую його просто на хліб.

Інгредієнти (200-220 гр. Майонезу):

  • рафінована олія – ​​180-200 гр.
  • яйце – 1 шт.
  • гірчиця – 0,5 ч.л.
  • сіль – 0,5 ч.л.
  • цукор – 0,5 ч.л.
  • лимонний сік – 1 ст.л.

Спосіб приготування майонезу блендером.

1. У вузьку чашу блендера (можна взяти банку) розбийте яйце. Важливий нюанс – жовток повинен бути цілим, що не поплив.sxa

2. До жовтка налийте олію, покладіть гірчицю, сіль, цукор, лимонний сік або оцет. У цьому рецепті все інгредієнти додаються відразу, не потрібно ніяких поступових вливань. Єдине, після приготування Ви можете додати на свій смак кислоти або солі з цукром і знову збити.3. Тепер візьміть погружной блендер і накрийте їм жовток. Притисніть блендер на дно чаші.

4. Увімкніть блендер на максимальну швидкість і збивайте перші 10 секунд, не відриваючи насадку від дна чаші.

5. Жовток почне емульгувати з маслом, з отворів в насадці почне з’являтися білий майонез!

6. Потім, після 10 секунд тримання насадки біля дна, починайте збивати майонез рухами вгору-вниз, як зазвичай. Масло буде змішуватися невеликими порціями з жовтком і буде виходити справжній майонез.

7. Збивайте 1-1,5 хвилини до отримання однорідної маси. Спробуйте і при необхідності доведіть до смаку і ще раз все змішайте. От і все! Швидко і без клопоту виходить справжній домашній майонез, густий і смачний.

Зробіть майонез за цим рецептом і у Вас все вийде.

399 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
399 Поділись
Поділитися399