Домашній шоколадний пломбір

 

Приготувати домашнє морозиво можна вдома, воно в сто раз буде смачніше і корисніше покупного, але зїдати його потрібно швидко, тому що в ньому немає фабричних консервантів. Спробуйте, не полінуйтеся, але пам’ятайте, що яйця потрібно брати обов’язково свіжі, в якості яких ви впевнені.

Складові:

  •  1 стакан молока
  •  400 гр. цукру
  •  100 гр. шоколаду
  •  6 жовтків
  •  3 склянки жирних вершків

Простий рецепт домашнього морозива

   1. Починаємо готувати морозиво із того, що молоко, цукор і жовтки поставте на водяну баню. Шоколад ламаємо та відправляємо туди ж.

   2. Весь час цю суміш потрібно томити і помішувати, поки вона не загусне.

   3. Приготовлену суміш відставляємо у сторону і даємо їй охолонути, вершки збиваємо міксером у піну та додаємо до охолодженої суміші, добряче перемішуємо.

   4. Залишилося розкласти по формах, або у посудині засунути в холодильник або морозильну камеру до повного замерзання.

   5. Прикрашаємо цукерками, кокосом, фруктами за вашим бажанням, також можна занурити в розтоплений та охолоджений молочний шоколад.

Смачного!

8 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
8 Поділись
Поділитися8