Запечена свинна грудинка з цибулею та мінеральною водою.

Якщо ви полюбляєте смакувати соковите та ароматне м’ясо приготовлене в домашніх умовах, тоді  вам у цьому допоможу. Немає нічого смачнішого від домашньої їжі. Сьогодні готуватимемо ароматну грудинку, що набагато смачніша, корисніша і дешевша від магазинних виробів, які переповнені хімічними добавками. У своєму рецепті ми використовуватимемо все натуральне із користю для нас.

складові

  • 1,5 кг грудинки;
  • 4шт цибулі ріпчастої;
  • 1головка часнику;
  • сільперецьлавровий лист;
  • 1/2 склянки газованої води.

                                     Рецепт свинної грудинки в духовці.

     1. Грудинку наріжемо великими скибками (не до кінця), типу гармошки.

     2. Натираємо всредені та ззовні сіллю і перцем. 

     3. У розрізи ставимо грубо порізаний часник, пом’яла півкільця цибулі і обклала м’ясо, присипала подрібненим лавровим листом.

     4. Ставимо м’ясо маринуватися в холодильник на 6 год.

     5. Загортаємо у фольгу грудинку, всю цибулю поклала вниз під м’ясо, додала 1/2 склянки сильногазованої води і відправляємо в духовку на 1 годину 20 хвилин при 190ºС.

Смачного!

25 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
25 Поділись
Поділитися25