З ЧИМ І ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ РІЗНІ ВИДИ КРЕМІВ ДЛЯ ТОРТІВ.

МАСЛЯНІ КРЕМИ для тортів
Креми на основі вершкового масла широко застосовуються при виготовленні кондитерських виробів. Такі креми мають стійку субстанцію, що не розтікаються і дозволяють створювати прикраси на тортах і тістечках. Рекомендований термін зберігання масляного крему – не більше 36 годин.
 
ЗАВАРНИЙ КРЕМ для торта
Заварні креми виготовляються, переважно з молока і яєць, з додаванням цукру, борошна або крохмалю, плюс різні смакові добавки. Процес приготування заварного крему вимагає постійного помішування, щоб уникнути пригорання. Використовувати заварний крем потрібно після охолодження, зберігати його можна не більше 6 годин.
Заварні креми підходять для просочення коржів багатошарових тортів, типу «Наполеон», а також для заповнення еклерів, трубочок і кошичків.
 
БІЛКОВИЙ КРЕМ для торта
Основа білкового крему – яєчний білок, який збивається з цукровою пудрою (цукром). Ніжна текстура крему підходить для прикраси тортів і тістечок, білковими кремами можна наповнювати кошики і трубочки, але для перемащування коржів вони не підходять.
 
Додаючи в білковий крем желатин і різні наповнювачі, отримують зефір або крем для торта «Пташине молоко». Згідно з санітарними правилами, зберігати білковий крем можна в межах 72 годин.
 
ВЕРШКОВИЙ КРЕМ для торта
Креми, отримані шляхом збивання вершків тваринного або рослинного походження, мають пишну, легку і ніжну консистенцію, приємний смак і високу поживність.
Вершкові креми ідеально поєднуються з бісквітами, але небажано використовувати такий крем для прошарку пісочних або листкових коржів. Добре заповнювати вершковим кремом різні тістечка, вафельні трубочки. Терміни зберігання вершкових кремів – від 24 до 36 годин.
 
Сметанним кремом для торта
Для приготування таких кремів краще брати сметану з високою жирністю (25-30%), обов’язково свіжу і охолоджену. Змішані креми (вершки + сметана) мають більш стійку консистенцію, а при додаванні желатину добре тримають форму, але втрачають особливу ніжність.
 
Сметанні, а також вершково-сметанні креми використовуються так само, як і чисто вершкові, але, через нестійкість складу, зберігати їх можна не більше 3-5 годин (на холоді).

82 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
82 Поділись
Поділитися82