Картопля з салом – гармошка

Маю чудовий рецепт печеної картоплі з салом, думаю, що вам сподобається. Готується дуже швидко та без застосувань великих зусиль. Головне , що вам знадобиться, це бажання. Готуймо разом.

Що нам знадобиться:

  • Картопля – 5 шт (середнього розміру)
  • Сало або бекон копчений – 100 гр.
  • Сир твердий – 50 гр.
  • Сіль та перець

Рецепт запеченої картоплі з салом

 

  1. Картоплю чистимо і робимо надрізи поздовж всієї картоплі, але не до кінця, так щоб утворилася гармошка. Солимо та перчимо картоплю. Тепер у кожен надріз засовуємо сало (або бекон), можна чередувати так як у мене, в один я ставила бекон, а в другий сир.


2. Зверху  злегка солимо  і перчимо. Загортаємо у фульгу та відправляємо у духовку на 45 – 60 хв. це залежить від величини картоплі. ( при бажанні можна загорнути часник у фульгу з картоплею).

Смачного!

92 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
92 Поділись
Поділитися92