Козацьке сало з часником. Як приготувати сало з перцем.

Справжня  козацька їжа, можна сказати візитка Українця у всьому світі. Улюблена страва настоящих чоловіків, смачна закуска і делікатес. Рецепт сала з чесноком і перцем дуже простий і не складний, думаю, що основне це якісне сало, а якщо воно ще із домашньої свиньки, тоді цьому салу ціни не має. Наша країна славиться багатьма десятками, а можливо і сотнями рецептів засолки сала, один із цих рецептів даю вам я. Це рецепт вареного сала у спеціях, і натерте сало чесноком. Даю вам пораду як правильно солити сало!

Що нам пригодиться для приготування смачного сала ?

  • Кусень сала – 1 кг
  • Чеснок – 5 дольок
  • Перець мелений
  • Сіль  – 4 столові ложки
  • Лавровий листок – 2 шт
  • Духм’яний перець

 

Рецепт засолки сала з чесноком в спеціях

 

  1. Кусень сала миємо і видаляємо із нього всі посторонні предмети.

2. У каструлю набираємо води, кидаємо туди лавровий листок, перець душистий, перець горошком і 1 столову ложку солі, доводимо до кипіння і ставимо туди наше сало, варити потрібно 45 хв. на повільному огні, перевертаючи його.

3. Поки сало вариться у спеціях, готуємо суміш, якою натиратимемо сало. Вичавлюємо чеснок, для того, щоб перець був ароматнішим,  цілі грошини чорного перцю розтовкаю, тоді аромат стає насичинішим. У посудині змішуємо чеснок, перець і сіль (3 столові ложки) та все перемішуємо.


4. Після того, як сало поварилося у спеціях, ми його виймаємо та даємо обсохнути.

5. Дальше наше сало натираємо приготовленою сумішшю чесноку, перцю і солі.

 

6. Тепер потрібно сало завернути у фульгу та поставити в морозілку на 2 – 3 дня. Особисто я довше одного дня не тримаю, не можу стриматися, щоб не покоштувати.

7. Ось і все! Сало з часником готове

Смачного!

54 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
54 Поділись
Поділитися54