КОКОСОВИЙ З КИСЕЛЕМ

Тісто:

Взбити яйця (6 ш) з цукром (250 г) в білу густу піну. Додати сметану (4 ст л) порошок для випічки (6 г) розтоплене масло(200 г) акуратно перемішати в кінці додати муки (260 г). Поділити на 2 частини. В одну додати пачку киселю у другу 80 г кокосової стружки. Спекти два коржі при 180 гр розрізати кожний на дві половини.

Крем маковий:
Заварити пудинг на 300 г молока з 150 г цукру охолодити. взбити 150 г масла ввести пудингову масу додати 70 г меленого маку.

Білий шоколадний крем:
На водяній бані розтопити згущене молоко ( 200 г), масло (30 г ), білий шоколад (120 г), розмішати. Забрати з водяної бані і дати охолонути. Окремо приготувати желатинову суміш ( швидкорозчинний желатин 20 г залити кипяченою водою 50 г прогріти, но не кипятити, перемішати).Желатинову суміш ввести в шоколадну і перемішати. Збити вершки ( 300 г) і додати в шоколадну.

Збирати:
Корж з киселем, маковий крем, кокосовий корж, білий шоколадний крем, кокосовий корж, маковий крем, корж з киселем.

Смачного!!!!                                                                 Автор п.Любаня

540 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
540 Поділись
Поділитися540