Коктейль Мохіто. Рецепт Мохіто.

Один з найпростіших коктейлів, котрий підійде любій компанії, тому що може бути , як алкогольним так і без алкогольним. Основою цього коктейлю є лайм та м’ята. Лід робить його прохолодним, особливо смакує у жарку погоду. Чудово підійде вам, якщо ви хочете запросити друзів на вечірку, якщо хтось за кермом, не проблема, робимо безалкогольний махіто, замінивши ром на спрайт, чи швепс. Готуйте та насолоджуйтеся!

Інгредієнти для махіто.

  • лайм – 1 шт.
  • ром – 50 гр.
  • листя м’яти – 5 шт.
  • коричневий цукор ( або простий цукор) – 1 ложка.
  • швепс, або спрайт

Рецепт коктейля махіто вдома

 

  1. Листя м’яти помийте та покладіть в стакан, лайм помийте і розріжте на частинки, і покладіть в стакан до м’яти, тільки одне плястерко залишіть для прикраси стакана, та добре потовчіть товкачеш, або зручним предметом.

2. Додаємо цукор.

3. Тепер додайте 50 гр. білого рому, якщо вирішили робити алкогольний коктейль, та добре перемішайте, щоб цукор розійшовся.

4.  Настав час льоду, до самого верху заставляємо льодом, два кубики цілі, а решту покришіть.

5. Тепер додайте трошки спрайту, або тоніка, і все легенько перемішайте трубочкою.

6. От і все.  Махіто готовий! Залишилося прикрасити лаймом і м’ятою!  ( Якщо ви вирішили приготувати без алкогольний напій, тоді вам потрібно замінити ром на спрайт, або швепс). Смачного!

 

13 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
13 Поділись
Поділитися13