Лимонад. Як приготувати смачний лимонад.

Жарке літо, шалена спека,  що може бути кращим за смачний освіжаючий лимонад. Ніщо не порівняється із лимонадом зробленим у дома, попри все він дуже корисний, адже не містить консервантів. Легки та простий у приготуванні. Рецепт освіжаючого лимонаду.

Що потрібно для приготування лимонаду?

  • Лимон – 3 шт.
  • М’ята – 3 листочка.
  • Цукор – 100 гр.
  • Вода  – 3 літри

Рецепт лимонада приготовленого вдома.

  1. Із лимонів вичавлюємо сік, та відкладаємо його у сторону, а самі віджаті лимони кладемо у каструлю.

2. У каструлю, в яку ми вже поклали вичавлені лимони додаємо листя м’яти, заливаємо воду і доводимо до кипіння. Варимо 3 хвилини.

3. Після того,  як покипіло 3 хв. ми додаємо цукор та добряче помішуємо. Чекаємо до повного охолодження.

4. У графін виливаємо вичавлений сік та відварений лимонад, перемішуємо, за бажанням можна додати цукру. Розливаємо у стакани, додаємо люду для прохолоди і прикрашаємо листями м’яти. Смачного!

70 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
70 Поділись
Поділитися70