Маковник з рожевим кремом

Форма 20.5 * 25.5 см Всі коржі випікала на папері пергаментним.

білі коржі
7 білків +3/4 склянки цукру – збити до стійких піків, під ті ж обороти міксера – 2 столові ложки оцту, обороти зменшити до мінімальних і додавати поступово 3 ст. ложки крохмалю, 3 ст. ложки борошна, 1 ч. ложка розпушувача. Поділити на два коржі, зверху по тісті посипати кокосовою стружкою (75г), випікати при 175 град. (Я випікала одночасно на 2-ух рівнях електродуховки при включеній конвекції, якщо немає такої можливості, другу частину тесту помістити в холодильник, що б білки не сильно осіли).

макове тісто
1 ст. сметани, 150г цукру, 7 жовтків, 150 г маку (сухий перемолоти в блендері), 1 ч. ложка амонію, 2 ст. муки. Тісто виходить як густа сметана. Ділимо на 3 частини і випікаємо при 180. Якщо немає можливості купити амоній, можна використовувати для макових коржів цей рецепт, збільшивши норму продуктів в 1,5 рази.

крем
700 мл вершків 35% збити, поступово додаючи 5 ст.ложок цукрової пудри, в кінці ввести порошковий “Сметанний вишневий крем”.

Цей готовий крем я використовувала для рожевого забарвлення і для скріплення вершків.

Остиглі коржі перемазати кремом, прикрасити і помістити в холодильник.

Смачного!

1.94K Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
1.94K Поділись
Поділитися1.94K