Маково кокосовий пляцок! Мій улюблений!

Рецептик:

Форма 30/40
Я готувала в формі 32/25 і пропорції збільшила в 2 рази, пляцок вийшов вагою більше 5кг))))
Коржі випікала кожен окремо (4коржа) а не як вказано в рецепті, випекти 2 коржа та розрізати їх навпіл, тому і пропорції збільшила вдвічі, щоб пляцок був більшим.

Шоколадне тісто з кокосом:
Жовтки (2шт) розтерти з цукром (50г) додати охолоджене розтоплене масло (120г) сметану (1ст.л) розпушувач (1.5ч.л) какао (1.5с.л) мука140г

Кокосове тісто:
Збити білки (5шт) з цукром(220г) до піків, додати кокосову стружку(150г) в цукати (50г) акуратно перемішати.

Макове тісто:
Мелений мак (200г), м’яке вершкове масло (150г)мука (2ст л) манка (1ст л) збиті яйця (3шт) з цукром (100г) розпушувач (1ч.л)

Крем:
Збити масло (350г)з банкою згущеного молока. 

Формуємо:
Два великі коржа (шоколодний з кокосом і маковий розрізати пополам)отримані 4 когда почергово промазати кремом. Прикрасити шоколадною помадкою.

Смачного!

275 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
275 Поділись
Поділитися275