Мариновані опеньки на зиму рецепт. Як закрити опеньки на зиму.

Прийшла осінь, а це означає, що настав час опеньок, ці гриби мені імпонують найбільше, одному білі гриби подобаються, ще комусь маслюки, а мені опеньки. Опеньки мариновані можна використовувати у салатах, чи подавати, як холодну закуску. Рецепт консервації опеньок простий і незаймає багато часу, думає, що важче буде відшукати опеньки в лісі, ніж дізнатися, як законсервувати гриби. Опеньки бувають двох видів, це літні і зимові. Для маринування краще підходять зимові, так як вони маленькі  та смачні. Готуємо мариновані опеньки на зиму.

Що нам потрібно для маринування опеньок в банках:

  • Оцет – 5 столових ложок.
  • Сіль – 1 столова ложка
  • Вода – 1,5 літра
  • Опеньки – 1 кілограм
  • Лавровий листок – 3 штуки
  • Чорний перець ггорошком – 5 штук
  • Перець духм’яний – 5 штук
  • Цукор – 1 столова ложка

Рецепт опеньок маринованих .

  1. Гриби спочатку перебераємо руками, усі посторонні предмети викидаємо, якщо гриб великий, то розрізаємо його навпіл. У каструлю набираємо води, занурюємо туди опеньки і чекаємо 30 хвилин, дальше гриби добре миємо, якщо є потреба шляпки грибів потерти кухонною губкою та промиваємо щераз під проточною водою, одним словом гриби повинні бути чистими. 

2. У каструлю виливаємо 1,5  літра води.  Доводимо до кипіння і опускаємо туди опеньки.  Варимо 15 хв, і зливаємо воду, тоді знову наливаємо води додаємо  1 ст. ложку солі і варимо 1 год. це потрібно для того, щоб гриби віддали воді всі шкідливі речовини, тому що вони як губка вбирають усе в себе. Коли гриби відваряться, нам потрібно гриби розкласти по стерелізованих банках.

3. Готуємо маринад. В каструлю лиємо воду, оцет, сіль і цукор, доводимо до кипіння і заливаємо у банки з грибами.

4. Останнім етапом є стерелізація. Протягом 45 хвилин стерелізуємо банки з грибами, що залиті маринадом, і закатуємо.

5. Мариновані лісові опеньки готові. Смачного!

 

46 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
46 Поділись
Поділитися46