Найкращі варіації кремів з вареної згущонки. 6 топ рецептів.

Ні для кого не є секретом, що смак десерту безпосередньо залежить від крему, який використовується як в якості прошарку і прикраси, так і в якості наповнювача. Останнім часом особливою популярністю користується крем з вареного згущеного молока. Його текстура підійде як для перемащення бісквітного торта, так і для наповнення еклерів. Перевагою його є швидке приготування і те, що кінцевий продукт добре тримає форму, а це дозволяє його використовувати і для прикраси кондитерських виробів.

 
Невеликі хитрощі

Слід зазначити, що приготування даного кремового продукту є простою справою, так як в його складі використовується мінімальна кількість інгредієнтів.

Їх може бути від трьох до п’яти. Вони в свою чергу перемішуються і збиваються.

Однак слід звернути увагу на те, що інгредієнти повинні бути однієї температури, що дозволить уникнути розшаровування кремової субстанції.

При приготуванні будь-якого крему можна відзначити певні нюанси.

Деякі з них слід взяти на замітку господині:

– при приготуванні крему зі згущеного молока і масла до нього можна додавати для особливого смаку всілякі есенції, коньяк або ром за смаком, ванілін, волоські горіхи і шматочки фруктів. При цьому слід пам’ятати, що при їх додаванні необхідно уповільнити обороти міксера при збиванні;

– щоб на вигляд кремова субстанція була трохи світліше можна використовувати замість вареного згущеного молока при приготуванні вершки варені;

– для того, щоб уникнути розшарування, має сенс використовувати масло вершкове кімнатної температури;

– при нагріванні масла слід звертати увагу, щоб воно у жодному разі не потекло;

– якщо додається сипучі інгредієнти (цукор, какао, борошно), то має сенс їх попередньо просіяти за допомогою сита для усунення грудок;

– такі складові, як масло, сметана і вершки перед з’єднанням зі згущеним молоком потрібно попередньо збити, що додасть кремовому продукт більше легкості;

– слід пам’ятати кремовий продукт досить густий і важко змішується з іншими компонентами. Тому попередньо можна міксером його збити з невеликою кількістю свіжого молока або вершків, що додасть масі пластичності.

1.Рецепт крему з вареного згущеного молока і масла

Крем з вареного згущеного молока і масла відноситься до одного з найпростіших рецептів. Для цього потрібно буде змішати 220 грам масла вершкового 72% -ної жирності з 390 мілілітрах молока згущеного вареного.

При цьому слід пам’ятати, що масло повинно бути на рівні температури кімнати. Після того як компоненти були перемішані, починаємо все збивати міксером до отримання однорідної і гладкої маси. І продукт готовий.

Даний кремовий продукт може застосовуватися як для прошарку, так і прикраси бісквітних, пісочних коржів.

У даній рецептурі смаком можна варіювати, просто шляхом зміни пропорції основних компонентів. Надати йому більш ніжний присмак можна завдяки додаванню до нього звичайного згущеного молока. Також непоганим доповненням буде смак ванілі або коньяку.

2. Рецепт крему з згущеного молока і сметани

Для його виготовлення 390 мілілітрів охолодженої сметани збивається міксером до утворення пишної маси.

До неї додається 390 мілілітрів вареного згущеного молока. При цьому останнім вливаємо невеликими порціями, постійно збиваючи суміш. В результаті має вийти густий однорідний кремовий продукт.

Урізноманітнити смак можна добавками (есенції, ваніль, коньяк). Для прикраси можна додати горіхи, сухофрукти та ягоди.

3. Рецепт крему з згущеного молока, сметани і масла

Для його виготовлення 200 грам масла вершкового збивається міксером до отримання пишної повітряної маси. До нього додається 150 мілілітрів сметани.

Потім масло і сметана збиваються спочатку на низьких оборотах, поступово їх збільшуючи. Після отримання однорідної суміші в неї невеликими порціями додається 350 мілілітрів вареного згущеного молока.

Всі компоненти збиваються міксером. При отриманні густої щільної й однорідної субстанції, можна сказати, що продукт готовий.

4. Рецепт крему з згущеного молока і вершків

Зробити кремовий продукт із згущеного молока і вершків за даним рецептом не складе особливих труднощів.

Для цього 390 мілілітрів вершків 33% -ної жирності збивається міксером до утворення піків повітряних.

Після цього до них додається 195 мілілітрів вареного згущеного молока. Далі проводиться збивання маси з метою отримати густу і щільну субстанцію.

В окремій ємності 200 грам масла вершкового 72% -ної жирності збивається міксером і до нього додається решта згущеного молока (195 мілілітрів).

Після цього обидві маси з’єднуються в одну, туди додається 35 грам ваніліну, 45 мілілітрів коньяку або рому і все збивається до утворення пишної маси.

Кремовий продукт із згущеного молока і вершків готовий для використання.

5. Рецепт крему з згущеного молока, сметани і сиру
Зробити крем з цієї рецептурою особливих труднощів не складе. Він ідеально підходить для прошарку млинцевого торта.

У 200 мілілітрів жирної сметани додається 50 грам пудри цукрової. Все це збиваємо міксером до отримання однорідності.

Окремо 200 грам сиру протирається за допомогою сита для усунення грудочок. Після цього сметана, сир і 0,5 банки вареного згущеного молока з’єднуються, сюди додається 1 пакетик ваніліну і все це ретельно збивається до утворення щільної і стійкої консистенції.

Готовий продукт можна також використовувати і для прошарку коржів торта.

 

6. Рецепт заварного крему зі згущеним молоком

Для того, щоб приготувати заварний крем із згущеного молока в невеликій каструльці нагрівається 260 мілілітрів молока з додаванням 65 г цукру-піску до повного розчинення кристалів останнього.

До них додається 70 грам пшеничного борошна, 10 грам ваніліну. Все це перемішується з використанням вінчика і збивається міксером.

Отримана суміш поміщається на водяну баню, постійно помішуючи до загустіння, і потім охолоджується.

Після того як вона охолоне, до неї додається 120 грам масла вершкового і 220 мілілітрів вареного згущеного молока. Все збивається міксером до отримання продукту щільної однорідної текстури.

Смачного!

87 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
87 Поділись
Поділитися87