Не викидуйте часникові стрілки, приготуймо часникову пасту, ідеальна приправа до м’яса і риби, або чудова намазка.

 Інгредієнти:

  • Часник (часникові молоді стрілки) – 500 г
  • Сіль – 0,5 ч. л.
  • Олія – 1,5 ст. л.

Приготування:

Зібрані з часнику стрілки добре помити і видалити жорстку частину.

Як це зробити стрілочка вам підкаже сама. М’яка частина стрілки добре обламується при натисканні, а вже згрубла частина просто заламується.

Потім викласти на паперовий рушник, щоб прибрати зайву вологу. Коли стрілки обсохнуть, довільно їх наріжемо. У чашу блендера покладемо часникові стрілки, додамо сіль, олію і все подрібнити. Вийде гарна паста, смарагдового кольору.

Кладемо отриману пасту в контейнер і помістити в морозилку. Усе! Зберігається паста скільки хочете (у нас вона довго не залежується!). Додавайте куди тільки душа забажає.

Ця паста буде чудовою приправою до страв, прикрасою або гарніром до м’яса і риби. А яким стане ароматним будь-який соус, якщо додати до нього ложечку нашої пасти. Так само її можна додавати в вершкове масло і різного роду намазки. А нам дуже подобається намазки з перекрученого сала з часниковою пастою з стрілок. З супом або борщем,

Смачного!

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися