Обожнюю ледачі чебуреки. Завжди готую на роботу або в дорогу. Виходить ситно і дешево.

 

Займемося тістом. Для цього в чашку розбиваю два яйця. Додаю до них трохи солі і рослинної олії. Перемішую вилкою. Потім поступово вводжу борошно. Муки треба стільки, щоб вийшло м’яке, але в той же час, пружне тісто, яке не липне до рук. На тісто я витратила ~ 180-200 грам борошна.

Якщо є час, можна загорнути тісто в плівку і дати відпочити. Тоді його буде легко розкачати. Немає часу – можна відразу розгортати.

У фарш з курячої грудки я додала лише сіль і суміш перців.

Тісто розділила на 4 частини.

Кожну частину розкачати в дуже тонкий прямокутник по ширині ~ 10-12 см. Товщина тіста не більше 2 мм.

Тепер в руках сформувала з фаршу кульки товщиною не більше 5 мм. Ці кульки виклала на тісто так, щоб зверху і знизу залишалося по 3-4 см вільного тіста. Між кулькамии також залишила пусте тісто.

Закрила фарш тістом зверху. І знизу. Вийшла довга ковбаска.

Гострим ножем розрізала по місцях без фаршу. Місця зрізів злегка Прищепа.

Отже, сформувала багато чебуреків. Я приготувала маленькі чебуреки (зі стороною 4-5 см), буквально на пару укусів. Тепер розігріваємо сковороду з невеликою кількістю олії.

Поки сковорода гріється, розбиваємо одне яйце в чашку і злегка збовтуємо. Занурюємо чебурек в яйце. І відразу на сковороду. Смажила на середньому вогні до рум’яності.

Потім перевернула. Деякі чебуреки надулися). Готові чебуреки виклала на паперову серветку.

 

Смачного !!!

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися