Пляцок “Амоняк з вишнею”

Ще один рецепт смаколика. Пляцок ніжний з легкою кислинкою. До того ж виходить дуже великим, то можете взяти половину норми.

Що нам знадобиться:

Тісто:

  • Яйце-8 шт
  • Сметана-1 ст (200 мл)
  • Цукор-2 ст
  • Борошно – 2 ст
  • Амоній-2 ч.л з гіркою

      Яйця розтерти з цукром, в сметані розмішати амоній, додати борошно. Тісто виходить, як густа сметана. Поставити тісто на 8 годин в темне місто. Зазвичай я це роблю на ніч.

А ось вранці:

Маргарин – 250 гр розплавити. Потім змішати з тістом і додати ще 0.5-1 ст муки. Повторюю: тісто виходить, як густа сметана.
      Візуально ділимо тісто на 4 частини. В форму (змащену жиром) вилити 1 частину тіста, на неї насипати вишні і зверху вилити 2 частини тіста. Кладемо в розігріту духовку для випікання. З тіста спекти два коржі.
      Крем можна брати будь- який: сметана збита з цукром, масло збите з заварним кремом, масло розтерте з зефіром і лимонною кислотою. Але в цей раз я збила масло зі згущеним молоком

Масло вершкове -300 гр
      Молоко згущене-400 гр

Збираємо пляцок: ​​Корж + крем + коржі з вишнею + крем + корж + крем. Зверху можна посипати тертими коржами або горіхами.

Цей пляцок можна спекти і без амонію, на розпушувачі тіста. Тоді чекати 8 годин не потрібно. Все замішуєте за рецептом, додаєте розпушувач для тіста і печете. Правда тісто виходить трохи інше, але не менш смачне.

Смачного! 

6.83K Поділись