Пляцок “Баунтітікана”


     Розтерти 1 літр муки,1 пач. м’якого маргарину, 1 пач.розрихлювача (18 грам). Додати 6 жовтків взбитих з 1 стак.цукру. Додати 0,5 стак. сметани. Все ретельно перемішуємо і ділимо на 2 більших і 2 меньших частини (буде 2коржа). Дві меньші ставимо в морозилку.

Готуємо 2 начинки: 1) два стак.маки розтираємо з 1 стак.цукру; 2) 6 білків збити з 1 стак.цукру
Одне більше тісто розкачати і на деко,і в шахматному порядку (краще буде,якщо порядок викладання на коржах був різний) викласти мак і білки,зверху тремо тісто з морозилки.В духовку десь на 30 хв при темп.180 град.

Потім печемо аналогічно другий корж. Ця начинка розрахована на обидва коржа.

Перемазуємо два коржа масляним кремом (250 гр.масла перетерти з баночкою вареної згущенки) і потім з”єднуємо їх по принципу “крем до крема”).Зверху заливаєте будь-якою глазуррю.
Так як в рецепті вказано багато цукру,то я скрізь брала його менше і вийшов солодкий.

Смачного!                                                                     Джерело

75 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
75 Поділись
Поділитися75