Пляцок кокос з вишнями

Форма від духовки 
Стакан 250 гр.
Для тіста:
500 гр.борошна 
1 ст.цукру 
200 гр.масла холодного
6 жовтків
3 ст.л.сметани
Розпушувач 1 п.
2 ст.л.какао

Вишні 0,5 л.

Для кокосового прошарку:
Кокос 200 гр.
6 білків 
6 ст.л.цукру 
Щіпка солі

Крем заварний:
250 мл.молока
1 ст.л.крохмалю
1 ст.л.борошна
1/2 ст.цукру
Ванілін
200 гр.масла 

Частину молока з цукром, ставимо на вогонь, у решті молока розводимо крохмаль з борошном, коли почне закипати тоненькою цівкою вливаємо розведену масу в молоко, варимо до загустіння. В чуть теплий крем, кладемо м’яке масло, збиваємо до білого кольору. Крем збільшиться в об’ємі в два рази.

Спосіб приготування:

Замісити тісто, розділити на 1/3, до меншої частини додати 2 ст.л.какао, покласти в морозилку. Більшу частину кладемо на пергамент, переносимо на деко. Викладаємо вишні. Поверх кладемо кокос: білки збити з цукром до стійких піків, ввести кокос, викласти на вишні, затерти шоколадним тістом з морозилки. Моя духовка пекла 40 хв.дивіться по своїй.

Коли остине розрізати на дві частини, перемастити кремом.

Смачного !

164 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
164 Поділись
Поділитися164