Пляцок “Пухнастий Маковик”

тісто

На один корж – 3 жовтки розтерти з 5 ст.ложек цукру білого, додати 3 столові ложки теплої води, 2 столові ложки борошна і 2 столові ложки крохмалю, 0.5 ч.ложки розпушувача. Окремо збити до твердих піків 3 білка, дуже обережно вінчиком ввести в жовткову суміш вимішуючи за годинниковою стрілкою.
Пекти при 175 град.

Готувати тісто безпосередньо перед випічкою на кожен корж окремо (інакше при стоянні білки в тісті опадають і ви не отримаєте бажаної легкості).

Прямокутна форма 20.5 * 25.5 см.

крем

Відварити пудинг згідно інструкції на упаковці (якщо немає можливості купити-приготуйте будь який заварний крем на 0.5л молока), остудіть. Перемолоти в блендері 200 г маку сухого. Розм’якшене до кімнатної температури масло (350г) збити до хвилеподібного стану, по ложці ввести пудингова суміш , в кінці додати мак. У крем ввести порізані на шматочки зефір в шоколаді.

Готовий пляцок залити шоколадною глазур’ю.

Смачного!                                                                                       Автор п. Любаня

261 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
261 Поділись
Поділитися261