Пляцок “Пушок”

  • 5 яєць
  • 1 скл. цукру
  • 5 ст.л. розтопленого масла або маргарину
  • 300 г борошна
  • 1 ст.л. амонію

Білки збити до стійкої піни , підсипаючи потрохи цукор . Не перестаючи збивати , додати жовтки по одному , розтоплене масло . Борошно змішати з амонієм і обережно вимішати з яєчною масою . Випекти 3 коржі в змащеній жиром формі діаметром ~ 27см.
Охололі коржі перекласти кремом.

Цього разу я спекла один і перерізала його , в середину вклала маковий корж ( замісити півпорції тіста , додати 0.5 скл. сухого маку ) .

Крем може бути сметанковим або заварний .

Я збила 600 г вершків з 1 скл.пудри . Крему вистачило , ще залишилось було склянка , яку я збила з пачкою м’якого масла і використала для покриття торта .

Так як мастика мені не вдалась  , переробляти не було сил , торт облила шоколадно-молочною помадкою :
3 ст.л. какао-порошку 
3ст.л. сухого молока
5 ст.л. цукру
3-4 ст.л. молока
1ст.л. горілки
150 г масла

Сухі складники перемішати , додати молоко і горілку , має суміш бути не рідкою , триматись купи , бути лиш змоченою . Покласти на легкий вогонь , додати порізане шматочками масло . Помішуючи , довести до розчинення масла і , можливо , перших бульок . Дати трохи охолонути . Теплою помадкою облити торт . Розрівняти ножем .

Смачного!                                                                   Автор Файна господиня

150 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
150 Поділись
Поділитися150