Пляцок “Пінопласт”

На тісто:

250 гр марганину, 0,5 скл. пудри, 5 жовтків, 3 склянки муки, 2 ч.л. порошка до печива(я дала соду) – замісити тісто, четверту частку відкласти в морозилку.

Пекти треба в глибокій формі, яку застелити папером разом з боками! Тісто розподілити по підготовленій формі і намазати густим повидлом – 250 грам.

Біла маса:

5 білків збити зі склянкою цукру, додати поступово 1 літр сметани 20%, 200 грам кокосової стружки, 2 пудінги сметанкові, 1 столова ложка крохмалю і пів чайної ложки порошка до печива ( в мене знов сода). Вилити все на тісто в форму, а зверху потерти тістом з морозилки.

Духовка нагріта до 180 С. ОБЕРЕЖНО, бо воно все живе, переносимо тісто в духовку і печемо 50 хвилин. Дати остинути в формі не менше 3 годин, потім вийняти з форми, і розрізати на тістечка.

Смачного!

33 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
33 Поділись
Поділитися33