ПЛЯЦОК “РУШНИЧОК”

Тісто: 250 г. маргарину
1 ст. цукру
4 жовтки
4 ст. л. сметани (або густого кефіру)
1 п. Розпушувача
2.5 ст. борошна

Макова маса:
4 білки збити з 0,5 ст. цукру.
Додати 1,5 ст. л. манної крупи і 100 гр маку
Збити в піну.

Так само знадобиться заварний крем, той який вам до душі, тільки варити його потрібно густуватим, що б тримав форму і желе (я взяла напівфабрикат в порошку, не було часу ще й желе варити, а так взагалі, головне щоб яскраве було – для красивого розрізу , потім рази 4 пекла з желе з вишневого соку)
Зробити желе, вилити для застигання на піднос (розміром з форму, в якій будете пекти), покритий харчовою плівкою.

Замісити тісто, розділити його на дві частини. Одну частину розподілити на деку, викласти зверху половину макової маси і спекти. Аналогічно випекти другий корж.

збираємо:
Змастити один корж кремом, викласт-*и зверху желе (як є). Змастити кремом другий корж, і перевернути його кремом вниз, поклавши на желе. Поки схопиться, бажано, залити в форму яка буде тримати форму пляцки, щоб не разехалось все. Після охолодження в холодильнику – пляцок готовий! Я ставила на ніч

Смачного!                                                                               Автор Юляша

1.13K Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
1.13K Поділись
Поділитися1.13K