Пляцок “Сирна вишиванка”

Форма 30 * 20 см

Вершкове масло (250г) збити з цукровою пудрою (200 г), по одному ввести жовтки (5 шт.). Додати борошно (0.5 кг) змішану з порошком для випічки (13г). Замісити легке тісто.
Розмістити на дно форми.

Зверху нанести вишневий джем, на нього – макову начинку (для неї акуратно перемішати готову макову начинку 300г і збиті білки – 3 штуки) і сирну начинку (1 кг сиру перемолоти, 3 жовтки розтерти до білого кольору з 100г цукру, додати до сиру, + 3 ст .ложкі кукурудзяного крохмалю, в кінці – акуратно ввести 5 збитих білків з 150 г цукру)

Випікати все разом при 180 град.

Корж охолодити (бажано навіть залишити на ніч), розрізати навпіл, перешарувати кремом (збите вершкове масло 150г зі згущеним вареним молоком 150г). Прикрасити за бажанням, я покрила шоколадною помадкою.

Смачного!                                                                               Автор п. Любаня

136 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
136 Поділись
Поділитися136