ПЛЯЦОК – “СИРНЕ АСОРТІ” .

Збити 6 яєць з 1,5 ст. цукру, 4 ст. л. сметани, 1 пачка порошку до печива, 2 ст. л. олії, 200 г топленого маргарину, 2 стакани муки.

Розділити на 4 частини.

До першої частини: 4 ст. л. кокосової стружки.

До другої частини: 1 ст. л. какао.

До третьої частини: 0,5 стакана меленого маку.

До четвертої частини: пачка червоного кисілю.

Сирна маса: 1 кг сиру перемолоти, 4 яйця, 1 стакан цукру, 2 ст. л. крохмалю, трошки менше як півстакана молока, 1 п. ванільного пудингу, 200 г масла, видусити сік лимону , 100 г ізюму.

Перемащувати теплим.

ЯК РОБИТИ СИР…

Яйця збиваю з цукром,додаю до сиру+все решта,ставлю на вогонь.

Скільки часу не звертала уваги. Постійно помішую,нагріваю на середньому вогні,так,щоб було добре тепле. Трохи підстигне маса,тоді перемащую, ледь теплим.

Але в мене було і казуси,при нагріванні десь зо два рази маса,замість того,щоб густіти,зрідла,то я просто її охолодила,ще поставила в холодильник,потім перемащувала. І все було добре.

Смачного!

219 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
219 Поділись
Поділитися219