Пляцок слойка з вишнями.

пляцок на форму 36х23 

ТІСТО ЛИСТКОВЕ: 3 жовтки 350 г маргарину 350 мл сметани 700 г муки

НАЧИНКА:750 мл вишень у власному соці – відцідити, обприскати горілкою і щоб постояло 20 хв (вишні можуть бути і морожені без кісточок, але їх перед тим потрібно трошки проварити з цукром, щоб пустили сік, а тоді відцідити)

Збити 3 білки з 2/3 скл цукру і змішати з вишнями 

Замісити французьке листкове тісто (маргарин ножем посікти з мукою, дожати жовтки і сметану, сікти ножем доти, поки не утвориться грудка тіста, далі хвилинку домісити руками), поділити на 6 частин і винести в холод.

Одну частину тіста розкачати, викласти в змащену форму, зробити бортики. Зверху викласти вишні і накрити розкачаною другою частиною тіста. Краї защипати. Поколоти зверху виделкою або зробити надрізи ножем в 3-ох місцях. Спекти 3 таких коржі при 210° – 20 хв

КРЕМ ЗАВАРНИЙ:300 мл молока300 г цукру1,5 ст.л крохмалю1 ст.л муки250-300 г масла взбити, додавати крем

Половину молока, цукор і ванілін довести до кипіння на водяні бані. У другій половині молока розвести муку, слідкувати, щоб не було грудок. У молоко з цукром, коли закипить, влити через ситко тонкою цівкою молоко з мукою. Постійно помішувати. Коли загусне, зняти з плити. Поставити охолоджуватися. За час остигання декілька разів перемішати. Коли крем повністю охолоне, збити масло додаючи поступово заварний крем.

Кремом перемастити коржі, а верх  залити шоколадом, або змастити тонко кремом і посипати крихтами від коржів.

Поради: Можна зробити сметанний крем з 500 мл сметани і 250 г цукру.До білкової маси можна дати пудинг або кисіль, викласти на корж вишні, а зверху залити білками. Замість вишень взяти чорниці чи яблука.

Смачного!                                                       Автор Тетяна Смольська

2.13K Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
2.13K Поділись
Поділитися2.13K