Пляцок слойка з вишнями.

пляцок на форму 36х23 

ТІСТО ЛИСТКОВЕ: 3 жовтки 350 г маргарину 350 мл сметани 700 г муки

НАЧИНКА:750 мл вишень у власному соці – відцідити, обприскати горілкою і щоб постояло 20 хв (вишні можуть бути і морожені без кісточок, але їх перед тим потрібно трошки проварити з цукром, щоб пустили сік, а тоді відцідити)

Збити 3 білки з 2/3 скл цукру і змішати з вишнями 

Замісити французьке листкове тісто (маргарин ножем посікти з мукою, дожати жовтки і сметану, сікти ножем доти, поки не утвориться грудка тіста, далі хвилинку домісити руками), поділити на 6 частин і винести в холод.

Одну частину тіста розкачати, викласти в змащену форму, зробити бортики. Зверху викласти вишні і накрити розкачаною другою частиною тіста. Краї защипати. Поколоти зверху виделкою або зробити надрізи ножем в 3-ох місцях. Спекти 3 таких коржі при 210° – 20 хв

КРЕМ ЗАВАРНИЙ:300 мл молока300 г цукру1,5 ст.л крохмалю1 ст.л муки250-300 г масла взбити, додавати крем

Половину молока, цукор і ванілін довести до кипіння на водяні бані. У другій половині молока розвести муку, слідкувати, щоб не було грудок. У молоко з цукром, коли закипить, влити через ситко тонкою цівкою молоко з мукою. Постійно помішувати. Коли загусне, зняти з плити. Поставити охолоджуватися. За час остигання декілька разів перемішати. Коли крем повністю охолоне, збити масло додаючи поступово заварний крем.

Кремом перемастити коржі, а верх  залити шоколадом, або змастити тонко кремом і посипати крихтами від коржів.

Поради: Можна зробити сметанний крем з 500 мл сметани і 250 г цукру.До білкової маси можна дати пудинг або кисіль, викласти на корж вишні, а зверху залити білками. Замість вишень взяти чорниці чи яблука.

Смачного!                                                       Автор Тетяна Смольська

2.13K Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
2.13K Поділись
Поділитися2.13K