Пляцок “Червона рута”

200гр. масла,8 жовтків,400гр.борошна,3 ст. л. сметани,1 склянка цукру, порошок до печива. Мяке масло розтерти з цукром,поступово додати по одному жовтку, сметану, в кінці муку з порошком.Тісто ділимо на 3 частини.

Макове безе- 1 склянка маку, 1 склянка цукру,8 білків. Мак сухий розтерти в кавомолці, білки збити ,поступово додати цукор. Обережно вимішати з маком. Ще треба 0,5л. вишень, горіхи. 1 корж-третя частина тіста ,на нього третя частина макового безе. 2 і 3 коржі-тісто посипаємо горіхами і вишнями, зверху макове безе.Пекти при 170 градусах.

Крем-1,5 склянки сметани, 1 склянка цукру, 2 пачки вишневого польського киселю, 400 грам масла. Сметану з цукром поставити на маленький вогонь, кисіль розвести в сметані, варити до загустіння помішуючи. Охолодити , збити з маслом. Перекласти коржі.

Смачного!                                                                    Автор Галина Крыванчык

399 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
399 Поділись
Поділитися399