Пляцок “Чорна спокуса”

Тісто на 3 коржа:

  • Яйця 6 шт.
  • цукор 180г
  • Вода 120 г
  • Амоній 1 ч.ложка
  • Борошно 140 г
  • Какао 4 столові ложки

Розділити яйця на жовтки і білки. Жовтки розтерти до білого кольору з половиною цукру, додати воду. Окремо перемішати сухі інградієнти – борошно, какао, амоній. Збити білки з рештою половиною цукру до міцних піків. Дуже акуратно все з’єднати.
Випікати відразу три коржа.

Як я це роблю – використовую 2 великих дека від електродуховки (40 * 30 см). Застеляли пергаментом, 2/3 частини тіста виливаю на один лист (після охолодження розрізаю на дві – отримую 2 коржа), що залишилися 1/3 тіста виливаю на половину другого листа. Випікаю при 180 град.
Якщо немає такої можливості – коржі випікати окремо, тісто готувати на кожен корж.

Якщо немає можливості використовувати амоній – замінюйте звичайним розпушувачем (порошок для випічки). Але з амонієм коржі вийдуть все таки пишніше.

крем
Приготувати ванільний пудинг згідно інструкції. Збити 350 г вершкового масла до білого. За ложці додавати охолоджений пудинг. Масу розділити на 2 частини. В одну додати 70 г кокосової стружки.
В іншу – кава з какао (окремо змішати 1 ч.ложку розчинної кави і 1 ч.ложку какао, розвести це мінімальною кількістю гарячої води, перемішати, остудити).

збірка
На перший корж нанести половину кокосового крему, на нього – половину шоколадного. Накрити другим коржем. Зверху – друга половина кокосового і шоколадного крему. Накрити третім коржем. Прикрасити шоколадною помадкою.

Смачного                                                                   Автор п.Любаня

492 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
492 Поділись
Поділитися492