Пляцок “Чорна троянда”

Тісто для коржів:
Цукор – 2 склянки
Сода – 2 ч.л.
Оцет – 1 ст.л.
Яйця – 3 шт.
Какао – 3 ст.л.
Сметана – 2 склянки
Борошно – 2 склянки


Рулет:
Яйця – 2 шт.
Цукор – 2 ст.л.
Борошно – 2 ст.л.


Маковий крем:
Цукор – 2 ст.л.
Молоко – 3 ст.л.
Мак – 2 склянки (запарити та перемолоти)
Яйця – 1 шт.
Вершкове масло – 2 ст.л.
Заварний крем:
Молоко – 300 мл
Цукор – 2 ст.л.
Холодне молоко – 200 мл
Вершкове масло – 300 г


Галяретка:
Желе – пачка
Вода – 300 мл


Спосіб приготування

Готуємо коржі: яйця збийте з цукром, додайте сметану, соду, гашену оцтом, просіяне какао. Все перемішайте. Додайте борошно і вимішайте тісто у гладку масу. Розділіть тісто на дві частини, та випікайте у формі 24х32 см.

Готуємо рулети: білки збийте з цукром, додайте жовтки. Продовжуючи збивати, додайте борошно, вимішайте в однорідну масу. Готове тісто розділіть на три частини. На вистелену пергаментом форму вилийте одну з трьох частин тіста і випікайте до готовності. Готову паляницю викладіть на вологу тканину і скрутіть паляницю у рулет разом з тканиною. По черзі випікайте три паляниці та скрутіть їх на тканині у рулет у формі 24х32 см.

Готуємо маковий крем: цукор розтопіть з молоком та охолодіть. Витертий у білу масу мак вимішайте з готовим молоком та яйцем. Додайте м’яке масло та збийте все у пухку кремову масу. Поставте крем у холодильник.

Готуємо заварний крем: молоко скип’ятіть з цукром, поки закипає молоко, розведіть пудинг у 200 мл холодного молока. Щойно молоко почне закипати, влийте пудингову масу, постійно помішуючи, доведіть крем до кипіння. Відставте крем охолоджуватись. В охолоджену кремову масу додайте м’яке масло, збийте міксером до пухкого стану. Поставте в холодильник на годину.

Для галяретки: у гарячій воді розведіть вміст пачки будь-якого фруктового желе, з розрахунку 300 мл води на пачку. Поставте желе в холодильник до застигання.

Складаємо пляцок: з рулетних паляниць зніміть тканину, рівномірно на три паляниці розподіліть маковий крем, в середину викладіть порізану на смужки застиглу галяретку (фруктове желе), і скрутіть паляницю у рулет. На корж, змащений заварним кремом, викладіть три рулети, зверху рулети змастіть заварним кремом і прикрийте другим коржем, боки змащуйте маковим кремом, верх залийте шоколадною помадкою.

Смачного!

533 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
533 Поділись
Поділитися533