Полуниця як свіжа! Королівське полуничне варення без варіння ягід.

Тепер варю тільки так. Всім моїм дуже подобається. Спробуйте в цьому сезоні зварити хоч трошки за цим рецептом, ви залишитеся задоволені, навіть не сумнівайтеся.

 

Складові:

  • 2 кг полуниці
  • 1 кг цукру
  • 0,5 склянки води

приготування:

Готуємо ягоду:

Для полуничного варення беремо полуницю невелику, але стиглу. Видаляємо плодоніжки, миємо ягоди під проточною водою і зціджувати на сито. Потім кладемо полуницю в миску.

Сироп:

В 1 кг цукру додаємо 0,5 склянки води і ставимо на середній вогонь варитися. Варимо сироп 5-7 хвилин, щоб він став густий, але не білий. Перевірити його досить просто, взяти ложкою трохи сиропу і злегка на нього подути, якщо сироп став в’язкий і майже застиг, то він готовий.

Варення:

Тепер заливаємо гарячим сиропом полуницю, накриваємо її кришкою і даємо охолонути. Полуниця в цей час віддає свій сік і сироп стає рідким.

Потім остиглу полуницю ми проціджуємо на сито, а зціджений сік ставимо кип’ятити на 5-7 хвилин.

Полуницю знову кладемо в миску і заливаємо прокип’яченим гарячим сиропом. Знову даємо полуниці повністю охолонути. І ще раз повторюємо цю процедуру. Якщо ви хочете, щоб сироп був густим, то тоді додайте більше цукру і добре прокип’ятіть.

Після третьої такої процедури, ми розкладаємо полуничні ягоди в стерильні банки і заливаємо киплячим сиропом, закочуємо кришками і ставимо в ковдру. Сенс полягає в тому, що ягоди ми не варимо взагалі, кип’ятиться тільки сироп 3 рази, можна 4.

Приготоване таким чином полуничне варення має гарний насичений колір і дуже ароматний запах, який в зимовий час дуже добре відчувається.

Смачного!

0 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися