Приголомшлива солона скумбрія. З’їдаємо за один раз, настільки вона смачна.

Пропоную найвдаліший рецепт солоної скумбрії, від якої всі будуть в повному захваті.


Складові:

  • Сіль – 5 ст.л. без верху
  • Цукор – 2 ст.л.
  • Чай чорний без добавок – 3 ст.л.
  • Цибуля – 1 шт.
  • Вода – 1 л.

Маринад

У каструлю набираємо воду, додаємо сіль, цукор, нарізану цибулю, чай чорний. Чаю можна взяти і більше, все залежить від його якості. Він, по-перше, колір рибі надає копчений, а по-друге певні речовини роблять її щільною і красивою. Маринад кип’ятимо хвилин п’ять і відставляємо в сторону до повного охолодження.

В цей час чистимо рибу. Брати можна не тільки скумбрію, оселедець теж чудово піде. Видаляємо голову, нутрощі, промиваємо. Якщо риба заморожена, то даємо їй відтанути до того стану, що можна почистити, і маринуємо.

Беремо пластикову пляшку з-під мінеральної води / пива / лимонаду. Відрізаємо шийку так, щоб всередину пролазила риба. Складаємо в пляшку скумбрію. У 1,5-літрову увійде 2 штучки, а в 2-літрову всі чотири.

Заливаємо рибу маринадом і ставимо в холодильник на 2 доби. Потім виймаємо, просушують і з’їдаємо за один присід, настільки вона смачна, малосольная і ніжна.

179 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
179 Поділись
Поділитися179