Простий рецепт маринування скумбрії в цибулинні, вартий вашої уваги!

Підглянула цей чудовий рецепт на одному блозі та приготувала сама. Готую часто, вже давно перестала купувати на ринку копчену скумбрію, цей рецепт мені у цьому допоміг.

Приготуйте наступні продукти:

  • скумбрія – 2 тушки;
  • сіль – 10 столів. ложки без верхівки;
  • вода – 2 л;
  • цибулиння – 3-4 великих жмені.

Рецепт швидкої риби в цибулинні.

 

1. Спочатку займемося цибулевим лушпинням. Я думаю, що ви теж, як і я, збираєте цей цінний продукт для різних цілей. Так, хоча б пофарбувати яйця на Великдень або сало засолити. Так ось, промийте лушпиння від цибулі і залийте її 2 літрами води. Нехай настоїться з годинку.

2. Поки цибулиння настоюється, займемося обробленням скумбрії. До цього часу вона повинна відтанути. Розрізаємо черевце риби і видаляємо голову, нутрощі, відчищаємо від темної плівки. Саме від неї буває гіркуватий смак риби.3. Посуд з цибулевим лушпинням ставимо на газову плиту і додаємо сіль в пропорції: 5 столових ложок крупної солі без верхівки на 1 л води. Можете більше додати води, якщо у вас велика риба, але при цьому дотримуйтесь співвідношення солі до води. Нехай покипить цибулиння хвилин п’ять, потім, зменшіть вогонь і покладіть в розчин скумбрію. Щоб рибні тушки не спливали, я прикрила їх кришкою. Фото демонструє, як це у мене виглядає.

4. За рецептом з інтернету солона скумбрії в цибулинні вариться після закипання 3 хвилини. Я перестрахувалась і збільшила час варіння на 2 хвилини. Таким чином, варила скумбрію 5 хв. Але тепер думаю, що і 3 хвилин було б достатньо, так як на одній з рибних тушок відійшла трохи шкірка. Але це не страшно. Шумівкою дістаємо готову рибку і залишаємо на блюді для охолодження.

5.Подається на стіл така солона скумбрії швидкого приготування обов’язково охолодженої, до того ж, в охолодженому вигляді вона краще ріжеться. Ось так просто і, головне, швидко можна приготувати смачну холодну рибну закуску з скумбрії в цибулинні.

Смачного!

 

 

9 Поділись