Підігріли 3 склянки соку і ставимо охолоджуватися: швидкий десерт смачніше морозива

На приготування більшості десертів йде як мінімум кілька годин, оскільки найчастіше солодкі страви робляться на основі випічки. Для нашого легкого десерту не буде потрібно багато часу, ні великої кількості інгредієнтів: спочатку підігріємо апельсиновий сік, потім охолодити і все готово.

На 3 склянки апельсинового соку (приблизно 600 мілілітрів) нам буде потрібно 100 грамів цукру і 45 грамів крохмалю.

Крохмаль пересипаємо в сотейник, виливаємо до нього сік і все перемішуємо вінчиком.

Ставимо на середній вогонь і доводимо до кипіння, при цьому не припиняючи помішувати. Суміш загусне дуже швидко: треба дочекатися крохмаль почне взаємодіяти з соком.

Відразу з сотейник можна перелити її порційно по чашках. Ставимо остуджувати в холодильник на дві години і десерт готовий. Подаємо відразу по охолодженню.

Смачного!

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися