Рецепт найсмачнішого домашнього хліба.

Іноді балую свою сім’ю домашнім хлібом. Вирішила виставити фото і рецепт. Якщо хтось спробує і подякує, мені буде приємно. Думаю, немає нічого смачнішого домашнього хліба, зробленого своїми руками.
а ось і рецептик:

  • 1 літр вода кип’ячена
  • дріжджі 50 гр., найкраще сирі.
  • цукор 2 ст. ложки
  • сіль 2 ч. ложки
  • борошно 1,5 – 1,7 кг.

Бажано все додавати по порядку, починаючи з дріжджів, розчинити їх в теплій воді, потім цукор, сіль і борошно. Головне тут, це заміс хороший. Практично до відлипання від рук.

В тепле місце на годину, півтора, тісто без опари, тому будемо його опускати, осаджувати двічі. Коли підійде перший раз, треба тісто опустити, після другого підйому, ми його розподіляємо в форми і пів години тісто дозріває, піднімається.

Випікаємо в електричній духовці внизу при температурі 220 ºС 40-45 хвилин. Смачного.

У загальному підсумку йде на все приблизно 5 годин. Від початку і до рум’яної скоринки. Забула написати, що корочку я змочую пензликом кип’яченою водою і накриваю рушником.

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися